شرکت مدرن سقف اسپادانا در سال 1381تحت عنوان شرکت آژنده سازان با داشتن نمایندگی سقف¬های کشسان از شرکتهای اروپایی کار خود را آغاز و با پیشرفت و کسب مهارت در اجرای اینگونه سقفها اقدام به کسب اطلاعات در زمینه چگونگی ساخت آن در کشور نموده و در نهایت با پشت سر گذاشتن دوره¬های آموزشی و تامین نرم افزار و ماشین آلات مورد نیاز با استفاده از کارشناسان و تکنسین های خارجی و ایرانی توانست به عنوان اولین تولیدکننده سقفهای کشسان همراه با انوع نورپردازی¬ها طبق جواز تأسیس وزارت صنایع و معادن در تاریخ 17/11/87 و با نام نجاری شرکت مدرن سقف جایگاه فعلی خود را بدست آورد و اکنون مفتخر است که توانسته در اقصی نقاط داخل و خارج ازکشور اقدام به اجرای پروژه های بزرگ از جمله سلمان طوس، آرمان توس و آفتاب در شهر مقدس مشهد و سایر نقاط از جمله تهران، بندر عباس، کرمانشاه ،گیلان، مازندران فعالیت نماید.
در راستای برطرف کردن نیاز مشتریان، مدرن سقف اقدام به گسترش فعالیت خود در زمینه سازه های پارچه‏ای نمود. به این منظور سیاست استفاده از تجارب کارشناسان اروپایی ، نرم افزارو ماشین آلات و مواد اولیه ساخت اروپا به کمک کارشناسان خبره عمران و صنعت گران اصفهانی در زمینه سازه فلزی آمده و موفق به اجرای پروژه های مختلف در این زمینه گردیدند.
شرکت مدرن سقف در سال 1391 پس از گذراندن تجربه در زمینه سازه¬های پارچه¬ای (چادری) فعالیت خود را شروع و با استفاده از تجارب کارشناسان اروپایی، نرم افزارو ماشین آلات و مواد اولیه ساخت اروپا و با برخورداری از کارشناسان خبره عمران و صنعت اصفهانی در زمینه سازه فلزی اقدام به اجرای پروژه¬های مختلف در این زمینه نموده از جمله ساخت 24عدد آلاچیق در کاروانسرای عباسی (مادر شاه ) واقع در جاده اصفهان – تهران، پروژه سازه پارچه¬ای رستوران تالار مشاهیر و ده ها پروژه کوچک و بزرگ در اقصی نقاط ایران می باشد.
با توجه به مراتب فوق این شرکت آمادگی خود را جهت اجرای سقفهای کششی و سازه های پارچه ای در اقصی نقاط کشور اعلام و زمینه اشتغال را برای جوانان برومند کشور فراهم ساخته است.
مدرن سقف مفتخر است، در راستای تعهد به خدمتی که ارائه میدهد علاوه بر گارانتی 10 ساله محصول و خدمات، تا 6 ماه کلیه تعمیرات و نگهداری و نظافت را به صورت رایگان ارائه خواهد داد.
بیانیه چشم اندار: ما برآنیم تا با تلفیق علم و هنر پروژه هایی را اجرا نماییم که بستری برای آسایش، آرامش و زیبایی بصری گردد.