سقف کشسان

سقف کشسان یک سیستم سقف معلق است که به صورت کلی از دو جزء اساسی تشکیل شده است: یک مسیر محیطی که پروفیل می­باشد و یک غشاء پارچه سبک وزن که در مسیر حرکت می­کند و در پروفیل مستقر می­شود. غشاء استفاده شده در سقف کشسان به صورت رول­هایی از جنس پی وی سی می­باشد. سیستم سقف کشسان به گونه­ای است که امکان الحاق انواع سیستم­های روشنایی، دهانه­های تهویه و  لوازم جانبی به آن وجود دارد. غشاء پارچه­ای سقف کشسان دارای ضخامت 0.2 میلیمتر و با وزنی معادل 240 گرم در هر متر مربع سبکتر از دیگر انواع سقف­ها می­باشد و به همین جهت بار را در ساختار ساختمان به حداقل می­رساند. این ورقه کشسان سبک وزن با تحمل بار 200 کیلوگرم در هر متر مربع در برابر ضربات ناگهانی از انعطاف بسیار بالایی برخوردار بوده و در صوت ورود ضربه به سطح آن به دلیل خاصیت کشسانی، امکان بازگشت به حالت اولیه را دارد. سقف کشسان در مجموعه گسترده­ای از رنگ­ها و بافت­ها در انواع مات، ساتین، براق، جیر، متالیک، ترنسلوسنت و پرینتی ارائه می­گردد. متریال مصرفی در سقف کشسان ورق­های سبک وزنی هستند که به صورت رول تولید میشود به همین جهت در هر شکل و اندازه­ای و تا 64 متر مربع به صورت یکپارچه قابل اجرا می­باشد. این ورقه غیر قابل اشتعال کشسان تحت تأثیر گرمای50 درجه سانتیگراد دستگاه حرارت­دهنده، در محدوده مورد نظر جهت انجام سقف کشسان، کشیده می­شود و از طریق هارپون­هایی که به دورتا دور ورقه پی وی سی جوش داده شده شده است در پروفیل­های نصب شده در مسیر ثابت می­شود.

این غشاء به طور کامل قابل بازیافت، بهداشتی، انعطا­ف­پذیر، آکوستیک، غیر سمی، غیر قابل اشتعال، ضد آب و قابل شست و شو می­باشد و به همین جهت در تمامی فضاها از جمله فضاهای مرطوب به راحتی قابل استفاده هستند و رطوبت هیچگونه تغییری در آن ایجاد نمی­کند. متریال استفاده شده در سقف کشسان علاوه بر استفاده جهت سقف به عنوان دیوارپوش قابل اجرا است و به شما آزادی عظیمی در طراحی با حداقل تجهیزات نصب و نگهداری می­دهد و به ایده­های شما به خاطر ویژگیهاي منحصر به فرد خود به ویژه امکان چاپ هر طرح دلخواه بر روی آن جامه عمل می­پوشاند. این محصول منحصر به فرد دارای دوام نامحدود و 10 سال گارانتی می­باشد.

سقف­‌کشسان

سقف کشسان

بیش از 40 سال است که درکشورهای اروپایی اجرا میشود و به تازگی در ایران جایگاه خود را یافته است. سقف کشسان یک متریال عالی در طراحی داخلی است چرا که به سرعت و در کوتاهترین زمان و بدون نیاز به هیچگونه تغییر در فضا و بدون ایجاد هیچ نوع آلودگی و گرد و غبار در هر زمان قابل نصب و اجرا می­باشد. سقف های کششی بدون نیاز به تعمیر و نگهداری هستند و نیازی به تعمیرات اضافی در آینده ندارند و در صورت نیاز تنها با یک پارچه نمدار قابل شست و شو می­باشند.