شرکت کلیپسو یک تولیدکننده فرانسوی است که راه‌حل‌های ایده آلی برای خلق سقف‌ها و دیوارهای کششی ارائه می‌دهد. این شرکت در سال 1997 توسط برنارد گیس تأسیس شد و امروز دارای شش شعبه در سراسر دنیاست ( فرانسه، آمریکا، روسیه، هند و انگلستان).
پوشش‌های دکوراتیو و کاربردی این گروه، سازگار با محیط‌زیست هستند و با همه استانداردهای کاربردی مطابقت دارند. پوشش‌های کلیپسو پارچه‌های پلی‌استر آغشته به پلی اورتان هستند. این پوشش‌ها دارای استحکام بالا و تجلی‌گر هنر، دارای استانداردهای A+ ، استاندارد CE و Iso9001 و Oeko-TEX می‌باشد. انتخاب محصولات کلیپسو به معنی انتخاب راه‌حلی ساده و سازگار با محیط‌زیست و همچنین متضمن انطباق با استانداردهای فعلی و آینده می‌باشد.

کلیپسو طیف وسیعی از پوشش‌ها را به شما ارائه می‌دهد. این پوشش‌ها که هم دکوراتیو وهم کاربردی هستند برای هرگونه فضایی قابل‌استفاده می‌باشند.: رستوران‌ها، مکان‌های پذیرایی، اتاق‌های سمینار، اتاق‌خواب، ،آشپزخانه، سونا، استخر، تریا، سالن‌های استراحت، ورزشگاه‌ها.

نصب و جزئیات اجرایی

به لطف تکنیک نصب سرد، اجرای سقف‌ها و دیوارهای کشسان کلیپسو سریع، آسان، تمیز، و بی دردسر است. نصب این پوشش‌ها بدون ایجاد هیچگونه آلودگی و بو و بدون نیاز به حرارت یا آب می‌باشد. به لطف تکنولوژی بالای ساخت پروفیل‌ها می‌توانید سقف‌هایی با طرح‌های منحصربه‌فرد و شکل‌های پیچیده تولید کنید.