سقف کشسان چیست

اطلاعات مختصر درمورد سقف کشسان

سقف کشسان چیست ؟
کدام سقف کشسان ؟
چرا MSC ؟

سقف­ کشسان یا سقف کششی یک عنصر مهم در طراحی داخلی است. اینها با ایجاد یک مفهوم کلی طراحی داخلی، دارای نقشی تأکیدی در بیان یک فضای منحصر به فرد در هر نوع محیطی است. این سقفها دارای تنوع و طیف وسیعی می باشند. سقف ها و پوششهای دکوراتیو کششی یا کشسان تولید و نصب شده تحت نام تجاری MSC ترکیبی از تکنولوژی و مدیریت کیفیت هستند. حتی در کوچکترین مسائل جزئی تضمین کننده کنترل و کیفیت مبیاشند.

این محصول با موارد مصرف برای سقف ها و دیوارها امروزه در نزد طراحان و معماران بعنوان محصول دوست داشتنی و منحصر بفرد کاربرد وسیعی پیدا کرده و همواره به پیچیده ترین تخیلات ذهنی طراحان جامه عمل پوشانده و امکان نا محدود طراحی را در اختیار شان قرار داده است.

امروزه تعیین سبک و نوع دیوارها و سقف ها نیز به اندازه مبلمان ، چیدمان اشیا و و وسایل اهمیت دارد. سقف کشسان MSC  و باریسول  با ضخامت  ±0/18 میلیمتر و با دارا بودن بیش از 250 طرح و رنگ متنوع در انواع پرینتی (قابل چاپ)، براق، مات، شفاف (ترنسلوسنت)، ساتن، جیر و متالیک در کوتاهترین زمان ممکن قابل اجرا و نصب می­باشد .امکان خلق دکوراسیونی خاص و ویژه را فراهم می­آورند. (قابلیت نصب روزانه 300 متر مربع) .

این تکنولوژی از نوع بسیار خاص pvc با وزن 180 گرم و تحمل بار 200 کیلوگرم در هر متر مربع در برابر ضربات ناگهانی از انعطاف بسیار بالایی برخوردار بوده است . در صوت ورود ضربه به سطح آن به دلیل خاصیت کشسانی ، امکان بازگشت به حالت اولیه را دارد.

تمامی مواد اولیه که در ساخت سقف ها بکار رفته از مواد قابل بازیافت در طبیعت میباشد. این پوشش از سرایت بیماریهای میکروبی در محیط جلوگیری مینماید. و بیش از 50 نوع میکروب، باکتری و قارچ را از بین برده آنها را از محیط دفع مینماید.

MSC

 شرکت مدرن سقف اسپادانا با نام تجاری MSC  بعنوان اولین سازنده، طراح و مجری سقفهای کشسان در ایران با استفاده از مواد اولیه مرغوب و تکنولوژی روز اروپا مهندسین و تکنسین­های ایرانی در اصفهان مفتخر است که این تکنولوژی را در اسرع وقت با کیفیت، زیبایی و گارانتی 10 ساله در تمام نقاط ایران و کشورهای همسایه تقدیم نماید.