سقف کاذب

سقف کاذب چیست؟

مزایای سقف کاذب

موارد استفاده از سقف کاذب در  حمام و سرویس بهداشتی

انواع سقف کاذب حمام و سرویس بهداشتی

سقف کاذب طلقی

سقف کاذب پلکسی گلاس

سقف کاذب پی وی سی

سقف کاذب آسمان مجازی

سقف کاذب تایل

آیا میتوانید عکس دلخواه خورد را به سقف کاذب تبدیل کنید؟

شکل 1 سقف کشسان

شکل 2 مدرن سقف

سقف کشسان چیست؟| جذاب ترین محصول در دنیای صنعتی

سقف کاذب چیست؟

سقف کاذب سقفی است  که معمولا به اسکلت یا سازه ساختمان وصل است. سقف کاذب را قادریم به سقف اصلی جوش دهیم یا آویزیم. عموما وسط سقف ابتدایی و سقف کاذب فاصله قرار دارد.

امروزه از سقف کشسان برای تغییر خاص  دکوراسیون اتاق های مختلف استفاده میشود.

طبق گفته روانشناس های دکوراسیون یک خانه تاثیر مستقیم و زیادی بر آرامش زندگی افراد خانواده دارد. و سقف های کاذب نقش مهم و ویژه ای در این دکوراسیون بازی میکنند.

سقف کاذب 2 بخش ساخته شده است:
پنل های سبک و شبکه فلزی. شبکه فلزی به سقف متصل شده و پنل ها روی آن سوار میشوند.
سقف کاذب را بطور کلی به دو دسته است:
۱- سقف کاذب شبکه
۲- سقف کاذب کناف (یک پارچه)

سقف کاذب می‌تواند به‌صورت چوبی، گچی، ، پی‌وی‌سی، شیشه‌ای فلزات رنگین ، آهنی، ورق‌های فلزی روکش‌دار، کامپوزیت، آلومینیومی و غیره نصب شود. حضور سقف کاذب در ساختمان، دغدغه  پوشاندن و مخفی کردن عامل های زیر سقف را از بین می‌برد، و این، یکی از خاصیت ‌های این رشته ساختمانی است.

سقف کشسان مدرن سقف

شکل 1 سقف کشسان

مزایای مدرن سقف

  • نصب سریع و راحت
  • دارای طرح های مختلف و دلخواه
  • عایق صوتی و حرارتی
  • ضد خوردگی
  • ضد پوسیدگی
  • ضد آتش
  • ضد رطوبت
  • پنهان کردن عیب های سقف اصلی
  • پنهان کردن تجهیزات تاسیساتی

موارد استفاده از سقف کشسان در  حمام و سرویس بهداشتی

دلیل اصلی که ما را به استفاده از این محصولات در استخرها، سرویس بهداشتی و حمام ثوق داده، ضد آب بودن آنهاست. انسان ها با گذشت زمان ابتدا در سرویس های بهداشتی از سرامیک ها استفاده کردند. هنور نیز در اکثر خانه ها آثار آن را مشاهده میکنیم. تکنولوژی جدیدی که امروز در اختیار مردم است، اینگونه سقف هاست.

سقف کشسان مدرن سقف

شکل 2 مدرن سقف

انواع مدرن سقف حمام و سرویس بهداشتی

سقف کشسان طلقی

با داشتن این سقف دیگر نگران سوختن لامپ های خود به دلیل پاشیده شدن آب نباشید!، زیرا پوشش دارند. این نوع سقف ها بیشتر در سرویس ها و حمام ها استفاده می شوند.

مدرن سقف پلکسی گلاس

سقف کاذب پلکسی گلاس هم به مثابه سقف کاذب طلقی است، ولی جنس آن به شدت مثل شیشه است و شفافیت دارد. پلکسی گلاس یک نوع پلیمر است و در تولید آن از پلی کربنات استفاده شده. عموماً در اطراف صفحات پلکسی گلس، برچسب مقوایی چسبانده شده. این برچسب از صفحات پلکسی گلس محافظت می‌کنند و نمی‌گذارند گرد و خاک به داخلشان نفوذ بکند. این سقف ها مناسب افراد حساس به گرد خاک است.

سقف کشسان پی وی سی

سقف کاذب پی وی سی نوعی سقف کاذب است که از یک نوع پلیمر تولید می‌شود. این پلیمر در صنعت ساختمان پر مصرف بوده است. یکی از خصایص سقف کاذب پی وی سی وزن کم، ضد آب بودن و مانعی برای هدررفت گرما بودن آن است.

مدرن سقف آسمان مجازی

آسمان مجازی، نوعی سقف کاذب طلقی بوده  که امروزه در معماری و طراحی داخلی از آن استفاده بسیاری می‌شود. این نوع سقف کاذب از زیبایی منحصر به فردی برخوردار است و توانسته در همین مدت کم، طرفداران زیادی را مجذوب خود کند. آسمان مجازی به صورت شبکه‌های مربع شکلی نصب می‌شود و طرح‌های مختلفی دارد.

مدرن سقف تایل

یک گونه دیگری از سقف کاذب نیز موجود میباشد که به صورت کاشی های مربعی شکل تولید می‌شود. این کاشی ها در ابعاد 60 * 60  هستند. سقف کاذب تایل دارای کاربرد فراوانی است. نصب این سقف به این صورت است که ابتدا سقف اصلی با پروفیل‌های سپری از جنس آلومینیومی یا گالوانیزه به صورت شبکه های 60 * 60 سانتی متری آماده می شود. بعد از این که زیرسازی تمام شد، تایل های پی وی سی با اندازه مورد نظر روی پروفیل های قرار داده شده گذاشته می شوند و نصب سقف تمام خواهد شد.

آیا میتوانید عکس دلخواه خورد را به مدرن سقف تبدیل کنید؟

بله شما کافی است با کارشناسان شرکت مدرن سقف تماس بگیرید و با ارسال عکس دلخواه خود به شرکت مدرن سقف در کوتاه ترین زمان ممکن و با بهترین کیفیت سقف کشسان دلخواه خود را تحویل بگیرید.یا نمونه های آن را از سایت ببینید.

سقف جیر های این شرکت نیز قابلیت این را دارد تا بتوانید عکس دلخواهتان را بر روی آن چاپ کنید. همچنین شما میتوانید سایبان برقی این شرکت را با قیمتت های مقرون به صرفه ای تهیه کنید.