سقف کشسان ومواردنورپردازی

روشنایی سقف کشسان و باریسول نه تنها به نورپردازی اتاق کمک می کند. با توجه به خصوصیات خاص رویه سقف، چندین شکل گوناگون از نورپردازی وجود دارد. اکنون سعی خواهیم کرد آنها را بفهمیم.

هندسه اعمال شده برای روشنایی

طرح های سقف کشسان  در اصفهان انواع زیادی وجود دارد. اشکال مربع، گرد، مستطیل، مثلثی و حتی پنج ضلعی و شش ضلعی وجود دارد! ما مطمئناً در نمونه سقف کشسان، اشکال هندسی متنوعی داریم. پس از قرار دادن ممکن است مثل یک عنصر آسمانی یا یک بادبادکی که به پشت بام برخورد کرده باشد. همان‌طور که درشکل 1 مشاهده میکنید.

لوکیشن ها و استفاده از این لامپ ها، برای اتاق خواب ها مناسب است. جایی که با یک نور نرم و هارمونیک قادر به روشنایی کامل کل اتاق است. آنها همچنین می توانند گزینه مناسبی برای روشن کردن فضای اتاق نشیمن باشند. زیرا این امکان را به شما می دهد تا علاوه بر نوع شکل مناسب ترین اندازه را با فضای انتخاب کنیم. زیرا مدل هایی از 40 سانتیمتر سمت آن تا 120 سانتیمتر برای مناطق گسترده تر وجود دارد.

نورپردازی تهاجمی، کاملاً در بسیاری از سبک ها و تزئینات ادغام می شود. مدل هایی برای اتاق کودکان نیز وجود دارد. به عنوان مثال مدل هایی وجود دارند که یک ابر یا ستاره را شبیه سازی می کنند.

جنبه مهم این است که این مدل ها با لامپ های ال ای دی به کار می روند. به خصوص این که پارچه ها را می توان از روی سازه به روشی بسیار آسان خارج کرد. میتوانید حتی در ماشین لباسشویی آنها را تمیز کنید.

این پارچه ها همچنین به ما امکان می دهند با آنها بازی کنیم و با چندین واحد آهنگ سازی طراحی کنیم و فضاهایی پر از شخصیت و شخصیت ایجاد کنیم. در این حالت، یک ترکیب پارچه می تواند فوق‌العاده باشد مثلاً نردبان را که یک بار روی دیوار قرار دادید یا آنها را روی یک سقف برای فضایی با استفاده چند منظوره قرار دهید.

سقف کشسان نیمه شفاف

شکل 1

سقف کشسان پرینتی و نورپردازی در آن

سقف کشسان پرینتی طبق این دو مورد ساخته می گردد.

 • استفاده از سازه ها یا پروفایل های دیوار خشک. تشکیل سطوح با بوم ها
 • استفاده از لایه باز که کمی ساده تر و راحت تر در نظر گرفته می شود.

بیشتر موارد در ساخت سقوف کشسان متشکل از چندین سطح که با ترکیبی از رنگ و نوع مواد آزمایش می گردند. نتیجه اصلی و غیرمعمول است. این طرح قادر به پنهان کردن هرگونه نقص، حتی یک نقص بسیار آشکار در فضای سقف است. انواع سازه های دو سطح که بیشتر مورد استفاده قرار می گیرند. همان‌طور که درشکل 2 مشاهده میکنید.

در مورد طراحی جالب سقف  «آسمان پرستاره» این یک سقف صاف و روشن با دستگاه های روشنایی داخلی بوده هست. از کابل فیبر نوری استفاده می شود، برای خلق تصویری از آسمان ستاره ای و اشیاء فضایی استفاده می شود. ژنراتور نور در زیر فیبر کشیده پنهان است. پارچه در دو گزینه تولید می شود: با سوراخ یا بدون سطح کشش سوراخ. گزینه به مواد سقف بستگی دارد. اگر از ساختار براق یا ساتن استفاده شود، مواد از طریق ماده مذکور حفر نمی گردند. هنگام به کار بردن از سقف کشسان سوراخ کردن مواد لازم است، نور که از سقف عبور می‌کند دشوار است.

به شکل آنها:

 • صاف
 • چند سطحی
 • قوس دار
 • موج دار

مخروط شکل

سقف کشسان

شکل 2

تأثیر قرارگیری مناسب چراغ ها در سقف کشسان

مکان صحیح چراغ های سقفی کلید موفقیت یک سازمان فضایی زیبا است. برای انجام هر کاری درست، باید یک طبقه مبلمان را در طبقه اولیه تعمیر انجام دهید. به این ترتیب شما دقیقاً می دانید که برای افزایش نور به کجا نیاز دارید. همچنین برعکس، کمی فضای را کم نور کنید.

معمولاً هنگام قرارگیری چراغ‌ها در سقف ، از قانون زیر استفاده می شود! تأکید کنید که نورپردازی به تمام جزئیات مهم نیاز دارد. اگر از قبل می دانید در کجا قصد دارید مبل یا آینه ای آویزان کنید برنامه ریزی بسیار ساده تر خواهد بود. دستگاه سقف های کشسان در اصفهان با نور کشیده میگردد.

سقف کشسان با روشنایی.

پس از تصمیم گیری نصب نمونه سقف کشسان با روشنایی لازم است در مورد طراحی سطح روشنایی پیشاپیش فکر کنید. کارشناسان اصرار دارند که لازم است یک جعبه گچ ساخته شده و نور آن را تعبیه کنید. تقریباً نود گزینه برای نصب سقف کشسان که به چنین کارهای مقدماتی احتیاج دارد. برای روشنایی از دستگاه های مختلف روشنایی استفاده می شود:

 • نورافکن
 • سوفیت
 • نوار LED؛
 • لامپهای فلورسنت؛
 • لامپ های رشته ای

هر یک از گزینه ها خوب به نظر می رسد. اما برای اقتصاد سودآوری بیشتری دارد که به کمک نوارهای LED، روشنایی را انتخاب کنید. علاوه بر این، استفاده از چنین دستگاه های روشنایی به شما امکان می دهد ترکیب های سبک ایجاد کنید.

جذابیت سقف کشسان در اصفهان هرچه باشد، این نورپردازی است که به زیبایی، زیبایی خاصی می بخشد. اضافه بر این راحتی بی نظیری را در اتاق ایجاد می کند.

باریسول و نورپردازی در آن

در مورد باریسول، در هر تصمیم طراحی کاربرد دارد. سقف کلاسیک با هر اتاق تطبیق می یابد. هنگامی که تصمیم به ایجاد یک ساختار چند سطحی گرفتید، باید انتخاب رنگ ها، بافت ها را انجام دهید. یک ترکیب را ایجاد کنید، در مورد لزوم منطقه بندی بهینه فکر کنید. سقف های قوسی به شما امکان می دهد سطوح طاق ایجاد کنید.

سقف کشسان آشپزخانه و نورپردازی در آن

در سقف کشسان آشپزخانه روشنایی و نور پردازی از موارد مهم می باشد.

برای این امر از چراغهای LED استفاده میگردد. مهمترین مزیت نوار LED نسبت به چراغهای LED، انعطاف پذیری و سهولت در نصب آن است. بنابراین، نوار LED نه تنها برای روشنایی سطوح کار بلکه برای روشنایی آشپزخانه نیز مورد استفاده قرار می گیرد.سقف کشسان