مزیت کشسان سقف اشپزخانه

سقف کشسان|آسمان مجازی برای اشپزخانه

تاثیرنورپردازی در مدرن سقف اشپزخانه ای

کشسان سقف اشپزخانه را از کجا تهیه کنیم؟

شکل 1 سقف کشسان 

شکل 2 آسمان مجازی سقف کشسان 

سقف کشسان اشپزخانه

سقف کشسان از ان جایی که دارای خصوصیات مثبت و بسیاری میباشد، برای فضای داخل خانه مخصوصا محیط اشپزخانه بسیار مناسب است. این عمل امروزه میان خانم های با سلیقه و افرادی که به محیط و فضای خانه اهمیت میدهند رواج پیدا کرده است. همچنین به دلیل نصب اسان و در مدت زمان کوتاه برای اماده سازی سقف ها و باز سازی ساختمان ها گزینه بسیار مناسبی میباشند.

به علاوه flexibly و تنوع این سقف کشسان در رنگ و مدل های متنوع باعث میشود تا به یاری ان فضای نیک منظر و دلکش  را شاهد باشین.

اگر شما یک خانم با سلیقه هستید و فضایی که در ان زندگی میکنید برایتان مهم است. حتما این سوال برایتان پیش امده که چه نوع سقفی برای قلب خانه ( اشپزخانه ) مناسب است ؟

شاید برایتان عجیب باشد که چرا نوع سقف اشپزخانه انقدر حائز اهمیت میباشد ؟

در عصر حاضر ما شاهد کمتر شدن مساحت و فضای خانه ها هستیم به طوری که هم محیط های اصلی و هم محیط های فرعی فضای کمتری دارند. اشپزخانه نیز به عنوان مهم ترین فضای خانه به حساب می اید. بسیار حائز اهمیت بوده و باید در ان از بهترین طراحی ها استفاده کرد.

سقف کشسان سرویس بهداشتی

شکل 1 سقف کشسان اشپزخانه

مزیت مدرن سقف اشپزخانه

بی تردید هر مصاحی جای خاص خود را دارد و ان را نمیتوان در هر محیطی قرار داد. مخصوصا در محیط هایی که در ان از سیستم گرمایشی استفاده میشود و  حرارت بالاست. یا هم چنین مکان هایی مانند اشپزخانه که حرارت بالاست و از ان دود تولید میشود.

دود حاصل از سرخ کردن این مواد خوراکی به مرور زمان رنگ دیوار ها را از حالت طبیعی خارج میکند. در بسیاری از ساختمان ها و مراکز مسکونی برای ساخت و ساز از مصالحی مانند گچ، سیمان، کاشی، سرامیک و… استفاده میشود. هنگامی که به سقف این اشپزخانه ها مینگرید، یک سقف عادی، گچی یا به ندرت سقف کاذب کناف میبینید.

اما وقتی به سقف یک اشپزخانه دقت میکنید موضوعی که نظرتان را به خود منعطف میکند. رنگ کدرو قهوه ای مانند سقف های گچی و سیمانی است که به چشم می اید. همانطور که در با و در مقاله های قبلی گفتیم که کشسان سقف اشپزخانه مزایی دارد و به این نتیجه رسیدیم که مدرن سقف کشسان اصفهان را میتوان به راحتی شست و شو داد.

به عبارتی دیگر اگر سقف کشسان اشپزخانه شما پس از دوره ای علامت پخت و پز و را به خود گیراند. قادرید به نرمی، ان را با دستمال مرطوب پاک کرده و بعد از شست وشو دوباره ان را به  حالت اولیه برگردانید. درحالی که روی سقف کاذب کناف و گچی و هیچ موارد دیگر این قابلیت و این ویژگی را ندارد. و شما این ویژگی را تنها در سقف کشسان مشاهده میکنید.

باریسول | آسمان مجازی برای اشپزخانه

حتما درخانه های خود یا اطرافیان خود به چشم  دیده اید که باتوجه به موقیت قرار گیری ساختمان و بنا امکان طراحی پنجره در ان وجود ندارد. و اشپزخانه بدون پنجره طراحی میشود. پنجره علائه بر تامین نور کافی برای محیط موجب دلباز تر شدن محیط و تماشا محیط بیرون نیز میشود. خانوم های خانه دار به دلیل اینکه اکثر وقت خود را در اشپزخانه سپری میکنند و برای چندین ساعت ظرف میشورند و غذا درست میکنند. اما در ان محیط بسته چیزی دیده نمیشود.

“توصیه ما به شما این است که دیگر نگران نباشید”

ما اینجا هستیم تا این مشکل را برای شما بر طرف سازیم. امروزه دنیای معماری و دکوراسیون داخلی روز به روز درحال پیشرفت چشم گیری میباشد و هر سال ایده هایی نو و جدید در این زمینه ارائه میشود. آسمان مجازی نیز یکی از این طریقه های محبوب و نوین می باشد که در روزگار کنونی در میان مردم خیلی جا افتاده است.  برای تمامی فضا ها به خصوص آشپزخانه بسیار زیبا و کاربردی میباشد.

سقف کشسان اشپزخانه

شکل 2 آسمان مجازی کشسان سقف اشپزخانه

تاثیرنورپردازی در سقف کشسان اشپزخانه ای

از مزایای اصلی این سقف باریسول اشپزخانه انواع قابلیت نور پردازی آن میباشد.

نورمورد نیاز در سقف کاذب کشسان اشپزخانه ای از لامپ های ( ال ای دی ، اس ام دی ) استفاده میشود.

تامین نور در سطح های سقف کششی آ ن را زیبا تر و طبیعی تر نشان میدهد.

تصور کنید که نمای سقف شما نمایی از یک اسمان پاییزی باشد.

بی شک اگر در هنگام شب این اسمان نوری نداشته باشد، سقف کشسان آشپزخانه ای هیچ گونه نکما و جذابیتی نخواهد داشت.

اما  اگر این مدرن سقف اشپزخانه ای نور کافی داشته باشد، نه تنها موجب روشن تر شدن محیط میشود بلکه فضایی سرشار از ارامش و شادی را برای شما رقم میزند. میدانید که پنجره هم برای تامین نور و هم برای دیدن طبیعت مناسب است. ولی سقف کشسان اشپزخانه میتواند تمام نیاز هایی که یک پنجره تامین میکند را پوشش دهد. و جایگزین خوبی برای پنجره باشد.

زمانی که خسه شدین کافیست چند ثانیه چشمان خود را به سقف بدوزید و از طرح و نور آن لذت ببرید.

سقف کشسان اشپزخانه را از کجا تهیه کنیم؟

با افزایش و توسعه سقف کشسان برای اشپزخانه میزان استفاده از ان بسیار افزایش یافته است. به حدی این محصول متنوع میباشد که خریدار توانایی انتخاب را میان این تعداد طرح انبوه را ندارد. پیشنهاد ما به شما این است که ابتدا انوا مدل ها و خاصیت و ویژگی های سقف کشسانی اشپزخانه را بشناسید و بعد برای خرید آن از از مشاوران مدرن سقف اصفهان تماس بگیرین و سوالات خود را مطرح نمایید.

1 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.