3 مرحله اصولی برای نصب سقف کشسان در دکوراسیون

هنگامی که مصرف کنندگان مایل به خرید سقف کشسان هستند چه باید در نظر گرفت؟  برای سقف کشسان در اصفهان چه کارهای مقدماتی نیاز هست، کدام رنگ مساعد میباشد و چه راه حل برای تعرفه دارد؟

نصب سقف کشسان

اگر خواستار نصب سقف کشسان در اصفهان می باشید، حتماً به تجربه شرکتهای متخصص اعتماد نمایید.

اصولاً مونتاژ در 3 مرحله انجام می پذیرد.

  • اتاق ها را اندازه بگیرید، فویل را انتخاب کرده و سفارش دهید.
  • اتاق ها را آماده کنید، سیم کشی برق را نصب کنید و پروفیل نصب کنید.

چراغ ها را به سقف وصل کنید.

مرحله 1:

اتاق ها را اندازه گیری کرده و روکش سقف را سفارش دهید.

اولین قدم تهیه درست است. در اینجا متخصصان ماهر اتاقهای مربوطه را به درستی اندازه می گیرند. آنها برنامه ریزی می کنند که تعداد پروفایل و اسلایدها مورد نیاز است. سقف  کشسان در اصفهان را که مصرف کنندگان می خواهند بخرند سفارش می دهند. در عین حال، کارشناسان برنامه ریزی روشنایی را تکمیل مینمایند. آنها فکر می کنند که چراغ ها مورد نیاز هستند! در مورد گزینه های مختلف با مشتریان خود بحث می کنند. سپس آنها مواد را سفارش می دهند.

مرحله 2:

اتاق ها را آماده کنید، سیستم برقی را در آن قرار دهید و روی پروفایل ها پیچ بزنید.

سپس صنعتگران نمایه ها را روی دیوارهای اطراف اتاق نصب می کنند. آنها الكتریك های لازم را برای نورپردازی می گذارند و نگهدارنده ها یا نقاط مربوطه را روی سقف قدیمی سوار می كنند.

به هر حال: از نظر ارتفاع نصب، سقف کشش چیزهای زیادی برای ارائه دارد. به عنوان مثال، انواع مختلفی با فاصله هوا فقط 2 تا 3 سانتی متر در زیر سقف قدیمی در اتاقهای مسطح امکان پذیر است. با عناصر روشنایی اضافی، معمولاً ارتفاع نصب از 6 تا 8 سانتی متر است.

مرحله 3:

سقف کششی را در اتاق بکشید و چراغ ها را وصل کنید.

منظور از سقف کشسان چیست؟

اصل اتصال به لبه سقفی یک تخته PVC یا آلومینیوم است که در آن سقف بسته شده است. پایه جانبی در محل نصب شده است. تمام عناصر برای اندازه گیری در کارخانه ساخته شده اند. سقف توسط یک متخصص آموزش دیده سقف نصب شده است.

مزایای این سیستم در مقایسه با نقاشی سنتی چند برابر است. معمولاً برای کل پروژه فقط به نیمی از روز نیاز دارید. سقوف کشسان یک راه حل درخشان برای زیبایی در هنگام نوسازی و همچنین دیزاین مجدد فضاهای آنها است. همان‌طور که در شکل 1 مشاهده میکنید.

عایق حرارتی و آکوستیک اتاق به طور قابل توجهی بهبود یافته است.

نورپردازی متعادل باعث می شود سقف کشسان در اصفهان از نظر عملکرد و زیبایی شناسی برای شما و میهمانان خوشایند باشد.

سقف کشسان یک راه حل عالی با کم ترین بودجه است.

سقف کشسان

شکل 1: سقف کشسان

تنظیم دمای محیط

در مرحله بعد، صنعتگران ماهر اتاقهای مربوطه را به دمای 40 تا 60 درجه سانتی‌گراد می رسانند. سپس می توان آن را بر روی پروفایل نصب کرد. اگر اتاق خنک شود، بدون چروک زیر سقف قدیمی می نشیند. اگر اینگونه باشد، کارشناسان چراغ را روشن می کنند. برای این کار آنها صلیب های کوچکی را در مکان هایی که دارندگان چراغ ها قرار دارند قطع می کنند. سپس لامپ ها را سوار کرده و یک کاور مناسب را به آن وصل کنید.

سقف کشسان چیست؟

سقف کششی که امروزه به عنوان باریسول شناخته می شود. باریسول در اصفهان در مدل های متعدد متفاوت است. همان‌طور که در شکل 2 مشاهده میکنید.

سقف کششی در حقیقت، یک نوع رویه با مواد PVC می باشد. انواع و اقسام فراوانی باقابلیت flexible و مدل پذیری در سقف و دیوار دارد.

MSC بزرگترین تولید کننده و تأمین کننده در واقع مجموعه ای از محصولات سقف کشسان را ارائه می دهد. می توانند از این مواد برای دستیابی به اهداف و آرمان های خود در زمینه دکوراسیون داخلی استفاده کنند. سقف الاستیک، حلقه ها و چراغ تزئینی به شما قدرت تصمیم گیری در مورد محیط به ویژه سقف کاذب را می دهد.

سقف کشسان

شکل 2: سقف کشسان

خرید سقف کشسان

این هزینه ها معمول است. مخارج نمونه سقف کشسان بسیار بستگی به شرایط مکانی دارد. در اتاقهای کوچک، پانل سقفی راحت تر و ارزانتر از اتاق های بزرگ باقابلیت نصب است. اضافه بر این، تأثیر تعیین کننده بودجه دارا است. برای مثال، سقف های سه بعدی، آکوستیک از سقف های پارچه ای یا رنگی گران تر هستند.

سقف کششی آشپزخانه و تاثیر آن در دکوراسیون

سقف کشسان آشپزخانه معمولاً از مواد مصنوعی، PVC (فیلم وینیل) خلق شده است. این امکان رادارد که اندازه و پیکربندی را برای هر اتاق انتخاب کنید. این سازه ها روشن نمی شوند. بو را جذب نمی کنند! به خصوص در محلی که غذا پخته می شود، قارچ ها در آنها ایجاد نمی شوند! الکتریسیته ساکن جمع نمی شود. با این وجود می توان از مواد پارچه ای استفاده کرد.

سقف کششی پرینتی و تاثیر آن در دکوراسیون

سقف کشسان پرینتی یک پلی وینیل کلرید flexible میباشد. این به ما امکان می دهد تا آن را با هر سطح تطبیق دهیم و جلوه ای دلپسند ایجاد کنیم. هر سقف یا نقاشی دیواری یک قطعه منحصر به فرد است. به طور انحصاری برای هر اتاق برش خورده و ساخته شده است. بنابراین هر اثر منحصر به فرد است. زیرا ما روشنایی محیط، مکان و نقطه نظر را از جایی که می خواهیم به آن بپردازیم، داریم. همه اینها باعث می شود که سقف کشسان شما آن اثر سه بعدی را که می خواهید داشته باشد.