سایبان برقی

سایبان ایده آل برای نصب در تراس و باغ سایبان برقی می باشد. هنگامی که سایه بان جمع می شود، قفسه سینه آلومینیومی و شیب قابل تنظیم. مسئول محافظت از بوم در برابر باد، باران و دیگر هوای غافلگیر را بر عهده دارد.

مزایای انتخاب سایبان

– مجموعه گسترده ای از پارچه ها را انتخاب نمایید.

– طیف گسترده ای از تنظیم قاب تمایل.

– ماندگاری بالا.

انتخاب سایه بان ایده آل برای نصب در زمینه های زیر است:

– بالکن

– تراس

– نژادها و باغها

– نمای تجاری

همانطورکه درشکل 1 مشاهده می کنید.

سایبان های برقی به شیوه ی خاص برای محافظت هر دو تراس و باغچه. خانه های شخصی یا رستوران ها و کافه ها استفاده میگردند.

سری برقی دارای سیستم نوار مثلثی ثبت شده با بهره‌وری اثبات شده است. این امر به همراه پرانتزهای ثابت جهانی، نصب در جلو. سقف یا پرتو را در مکانهای کاهش فضای مجاز می دهد.

اجزای اختیاری مانند موتور الکتریکی، سنسورهای اقلیمی، و ریموت کنترل مدل را به سایبان رانندگی با راحتی بالا تبدیل مینماید. سازه پارچه ای

سایبان برقی

شکل 1

سازه پارچه ای

منشأ سازه های پارچه ای را می توان بیش از 44000 سال به عصر یخبندان و استپ سیبری یافت. جایی که بقایای آن از پناهگاه های ساده ساخته شده از پوست حیوانات. که بین چوبها دیده می شوند یافت شده است. سازه های پارچه ای در مناطقی که کالاها نادر بودند، گسترش یافته و رونق می گرفتند. و یا بقاء آن نیاز به تحرک داشت. هر دو شرایطی که تمایل به ایجاد بارندگی کم دارند.

با این وجود، از این خاستگاههای کاملاً کاربردی. چادر در طی قرنهای متمادی تکامل یافت تا به سمبل فرومایگی تبدیل شود. ساختارهای پارچه ای تقریباً کاملاً تفریحی شد. و غیر از اهداف نظامی از روشهایی استفاده می شد که کاملاً بر خلاف منشاء عملکردی آنها بود.

این امر در قرن نوزدهم و بیستم تغییر می کرد. زیرا معماران از ارتقای فناوری در مهندسی سازه و نظریه پردازی معماری در زیبایی شناسی عملکردی نوظهور الهام می گرفتند. سازه پارچه ای

سازه پارچه ای و سایبان برقی

 سازه پارچه ای در اصفهان برای طراحی، ساخت و نصب طرح سایبان کششی حیاط مأمور شدند. که ورودی واقعاً خیره کننده ای به ترمینال جدید خواهد بود. به عنوان یکی از اولین مناطق ترمینال 5 که مسافران با آن روبرو هستند. کاملاً ضروری بود که ما یک ساختار کلاس جهانی ایجاد کردیم که یک برداشت اول استثنایی را ایجاد کرد.

همان‌طور که درشکل 2 مشاهده می کنید.

راه حل

سایبانهای اضافی موجود در بسته شامل سازه های ورودی پارکینگ است که منعکس کننده طرح اصلی است. طراحی چشم نواز از چندین سری مجموعه آرایش پیچیده بر روی یک قاب فولادی معماری بهره می برد. عایق های گسترده پارچه نه تنها به عنوان سرپناه مسافرینی که در زیر آن قرار دارند. بلکه به عنوان یک معماری برجسته و برجسته به ساختمان ترمینال رونق می گیرد. سازه پارچه ای

معماراین زمینه تحقیقات گسترده ای را در مورد اصول ساختاری در پشت نسل جدید ساختمانهای پارچه ای آغاز کرد. در نهایت این امر، به ترقی خارق‌العاده‌ای انجامید که اکنون با سازه های پارچه ای مدرن. مانند سقف ترمینال حج در فرودگاه جده، ارتباط داریم. فرودگاه بین‌المللی Millennium Dome و Denver.

شکل 2

تسلیحات گسترده سایه بان

آنها با تکیه بر دیوار یا سقف، پارچه تنشی را در طول مسیر آن طرح ریزی می کنند. درایو موتور یا میل لنگ سایبان بازوی مفصل و تلسکوپی مزایای متعددی را ارائه می دهد. و زمینه ای برای لذت بردن عزیزان درسایه تراس یا باغ ایجادمی نماید.

سایبان بازوی مفصل و تلسکوپی متعلق به سرشناس ترین سیستم های محافظت در برابر آفتاب است. و استفاده از آنها در سطح داخلی و تجاری گسترده است. سازه پارچه ای

آنها با اتصال به دیوار یا سقف تشخیص داده میشوند. بازوهای مفصل و تلسکوپی پارچه را به سمت خارج به صورت ثابت. و با کشش نگه داشتن آن در طول مسیر طراحی می کند.

به لطف استفاده از سیستم بازوی تلسکوپی ارائه می شود. پیشرفت های بسیار خوبی تا 4 متر با امنیت کامل ارائه می شود.

کنترل کیفیت مداوم و استفاده از پارچه های برند برتر با فیلتر ضد آفتاب UV بسیار بالا. حداکثر ایمنی و عملکرد را تضمین می کند.

بسته به نوع مدل و میزان راحتی مورد نظر، سایه بان را می توان. با استفاده از میل لنگ یا موتور به صورت اختیاری. و با استفاده از ریموت کنترل یا آشکارسازهای خورشیدی یا بادی به شکل دستی اداره کرد.

سایبان های برقی در زمان بسته شدن سایه بان محافظت می کنند. این کار اجازه می دهد تعمیر و نگهداری آن آسانتر و ارزانتر باشد و عمر مفید آن را تمدید کند.

سایه بان برقی

سایبان های برقی به خصوص محافظت شده از بازوی مفصل وتلسکوپی با عملکرد بی عیب و نقص و کامل است. مخصوصاً زمانی که سایه بان به حفاظت از آب و هوا احتیاج دارد، مشخص می شود.

محافظت از باران | اگر پارچه های ضد آب را برای سایبان برگزینید. به راحتی از پاسیو، عرشه، تراس، بالکن، کنار استخر، پیاده رو. و جکوزی از باران و همچنین از پنجره ها و درها محافظت کنید. بنابراین می توانید از فضای بیرون خود و باران به طور همزمان لذت ببرید. سازه پارچه ای

با جمع آوری، مهر و موم هرمتیک آن به طور موثری از مکانیسم و پارچه در برابر آب و هوا و گرد و غبار با اثر مثبت در زندگی سایه بان محافظت می کند. طراحی زیبا و جمع و جور آن در انواع مختلف باعث می شود که معماران و صاحبان صاحب تقاضای شدید از سقف کاذب پارچه ای برای یک عنصر زینتی استفاده کنند. درایو آن می تواند دستی یا برقی باشد.

.

سازه پارچه ای

شکل 2